Flotila

Jsme společnost specializující se na kamionovou dopravu. S naším moderním vozovým parkem a zkušenými řidiči jsme schopni zajistit rychlou a spolehlivou dopravu. Nákladní přeprava je velmi flexibilní a umožňuje nám plánovat trasy přesně podle Vašich potřeb a požadavků.

Moderní vozový park

Pro kamionovou dopravu používáme pouze moderní a spolehlivé vozy. Naše vozy jsou pravidelně servisovány a udržovány v nejlepší možné kondici, aby byla zajištěna bezpečnost při přepravě Vašich zásilek. Dále jsou naše vozy vybaveny nejmodernějšími technologiemi pro sledování a monitorování dopravy, aby bylo zajištěno rychlé a spolehlivé doručení.

Při přepravě potravinových surovin klade naše společnost velký důraz na kontrolu kvality. Každá zásilka je pečlivě kontrolována před naložením a po vykládce, aby bylo zajištěno, že dorazí k zákazníkovi v nejlepší možné kvalitě.

Zkušení řidiči

Naši řidiči jsou zkušení profesionálové, kteří mají nejen bohaté zkušenosti, ale také velmi dobrou znalost lokálních podmínek na silnicích. Díky tomu jsou schopni rychle reagovat na případné změny v dopravě a zajistit co nejrychlejší doručení Vaší zásilky.

Translate »